usaid logo usaid logo

Lajmet e Fundit

 • tetor 01. 2015NCSC publikon raportin e hulumtimit “Tė dėgjohet zėri ynė”

  Më 30 shtator 2015, NCSC organizoi një tryezë të rrumbullakët për...

  më shumë
 • shkurt 25. 2015NCSC/PJK u takua me konkurrentėt e gjykimit tė simuluar nga Kolegji Iliria pėr t’i diskutuar rezultatet e garės sė tyre

  Më 25 shkurt 2015, konkurrentët e gjykimit të simuluar nga Kolegji Iliria diskutuan rreth...

  më shumë
 • shkurt 25. 2015NCSC/PJK organizoi punėtori me Komisionin disiplinor tė OAK-sė pėr tė diskutuar harmonizimin e procedurave disiplinore dhe fuqizimin e kapaciteteve tė organeve disiplinore

  Më 21 shkurt 2015, PJK dhe OAK organizuan një punëtori me Komisionin disiplinor të OAK...

  më shumë