usaid logo usaid logo

Dokumentet e OAK-sė

 • prill 05. 2013Plani Strategjik i Komitetit pėr ēėshtje Gjinore dhe Pakica tė OAK-sė

  Qėllimi i kėtij Plani Strategjik ėshtė qė tė pajisė Komisionin pėr ēėshtje gjinore dhe Pakica tė OAK-sė me njė instrument organik pėr ta pėrdorur nė planifikimin dhe implementimin e punės sė tyre nė vazhdimėsi. Plani...

  Shkarko
 • prill 05. 2013Draft Plani i Punės i Komitetit pėr ēėshtje Gjinore dhe Pakica periudha Janar-Dhjetor 2013

  Komiteti pėr ēėshtje gjinore dhe pakica do tė bashkėpunoje me Universitetin e Prishtinės – Fakultetin Juridik (mund tė parashihen edhe Universitetet private), donatorėt dhe me partnerė tė tjerė nė arritjen e...

  Shkarko
 • prill 03. 2013Plani Strategjik 5 vjeqar i OAK

  Plani Strategjik 5 vjeqar i OAK

  Shkarko