usaid logo usaid logo

Takimi nė mes tė ekspertit tė NCSC prof. Kevin Ruser dhe prof. Mirlinda Batalli, Kryesuesės sė Katedrės Kushtetuese - Administrative tė Fakultetit Juridik tė Universitetit tė Prishtinės

 

Më 10 shtator  2012, NCSC organizoi një takim në mes të ekspertit të NCSC, Profesor Kevin Ruser me  Kryesuesën e Katedrës Kushtetuese - Administrative të Fakultetit Juridik të Universitetit të Prishtinës, Profesor Mirlinda Batalli