usaid logo usaid logo

Studentet e Fakultetit Juridik pėrfundojnė edhe njė program tė suksesshėm tė praktikės nė Projektin pėr Juristėt nė Kosovė

Fundi i vitit do të thotë edhe përfundimi i një programi të suksesshëm të praktikës në PJK. Ju falëmnderit për punën tuaj të palodhshme Ilire Vitija dhe Arlinda Alshiqi